اعضاء

 

نام خانوادگی  و

 نام

برای مشاهده رزومه اعضا بر روی اسامی کلیک فرمایید.

پست سازمانی

مدرک تحصیلی

رشته تحصیلی

سابقه کار

پست الکترونیک

عکس

 اینالو
محمد رضا
  کارشناس خدمات
مالی
لیسانس
مکانیک جامدات
 7
Inallo@rcesd.ac.ir
بادام فیروز
جلیل
 -معاون پژوهشی
هیات علمی
 دکتری
اقتصاد محیط زیست
22
 Badam@rcesd.ac.ir
پورکریمی
الهه
  کارشناس حقوقی
دکتری
مدیریت محیط زیست- حقوق محیط زیست
 14
 Pourkarimi@rcesd.ac.ir
 
 حجتی
کتایون
 کارشناس اقتصاد محیط زیست
 فوق لیسانس
اقتصاد محیط زیست
 13
 K.Hojati@rcesd.ac.ir
 
  حسینی طایفه
فرهاد 
کارشناس آزمایشگاه
 دکتری
مدیریت حیات وحش
 15
 Farhadtayefeh@rcesd.ac.ir
 
  رحمتی   
علیرضا  
 مدیر امور کتابخانه، مرکز اسناد و اطلاع رسانی
دکتری
 جغرافیا و برنامه ریزی روستایی
 13
 ARRahmati@rcesd.ac.ir
 
  زرندیان
اردوان 
 مدیر امور پژوهشی
 دکتری
  محیط زیست- برنامه ریزی
 21
 Azarandian@rcesd.ac.ir
 
سلطانی 
  ندا 
 -رئیس
هیات علمی
دکتری
زیست شناسی گیاهی
 23
 N.Soltani@rcesd.ac.ir
 
 عظیمی 
سید بهاره
 کارشناس آزمایشگاه
دکتری
شیمی آلی
 2
 Azimi@rcesd.ac.ir
غفاری سرائی
امید
 کارشناس خدمات اداری
 لیسانس
روابط عمومی
 6
 O.Ghafari@rcesd.ac.ir
 
  قدیری ابیانه   
محمد  
معاون اداری-مالی
هیات علمی
دکتری
دامپزشکی
 25
 M.Ghadiri@rcesd.ac.ir
 
 قربان زاده زعفران
سید قاسم

 

  سرپرست گروه تنوع زیستی و ایمنی زیستی
  دکتری
 اکولوژی دریا- بیولوژی دریا
 14
 Gh.Ghorbanzadeh@rcesd.ac.ir
 
 

قیومی
راضیه
  کارشناس امور پژوهش
  دکتری
اکولوژی دریا- بیولوژی دریا
 14
 R.Ghayoumi@rcesd.ac.ir
 گودرزی
مریم
  کارشناس امور اداری
 فوق لیسانس
مدیریت دولتی- منابع انسانی
 9
 M.Goodarzi@rcesd.ac.ir

 

 

 محمدی کنگرانی  حنانه
 عضو هیات علمی
 دکتری
-جنگل داری
 9
 Kangarani@rcesd.ac.ir
 منتظمی
شهاب الدین
 مدیر امور آزمایشگاه
 دکتری
دامپزشکی
 19
 Montazamy@rcesd.ac.ir
 موسی زاده
رویا
کارشناس امور پژوهش
  دکتری
 اقتصاد محیط زیست
 9
 Roya.Mousazadeh@rcesd.ac.ir
 
 هزارخوانی
محمد مهدی
  مدیر امور مالی
 لیسانس
حسابداری
 12
 Hezarkhani@rcesd.ac.ir
 
  همتیان خانشیر
فریبا
 کارشناس برنامه ریزی پژوهشی
 فوق لیسانس
اقتصاد محیط زیست
 18
 FaribaHematian@rcesd.ac.ir
 
 یزدانی پرایی
زهرا

 

 کارشناس آزمایشگاه
 فوق لیسانس
برنامه ریزی، مدیریت و آموزش محیط زیست
 12
 Yazdani@rcesd.ac.ir
 
 دانایی فرد
سیامک
 حسابدار
  فوق لیسانس
 برنامه ریزی، مدیریت و آموزش
 15
 S.Danaee@rcesd.ac.ir

 

 

آخرین مطالب

مقایسه میزان فلزات سنگین سرب و کادمیوم در رسوبات و آمفی پود

مقایسه میزان فلزات سنگین سرب و کادمیوم در رسوبات و آمفی پود رودخانه قره چای...

مطالعه بیشتر

مدل سازی اثرات تغییر کاربری زمین بر خدمات آبی اکوسیستم

مدل سازی اثرات تغییر کاربری زمین بر خدمات آبی اکوسیستم با استفاده از یک سامانه...

مطالعه بیشتر

برآورد ارزش تفریحی پارک قلعه دره سی در جنگل های ارسباران با استفاده از روش ارزشگذاری مشروط

برآورد ارزش تفریحی پارک قلعه دره سی در جنگل های ارسباران با استفاده از روش...

مطالعه بیشتر

بررسی ساختار و توزیع قدرت در میان نهاد های مسئول در برنامه پنجم

بررسی ساختار و توزیع قدرت در میان نهاد های مسئول در برنامه پنجم توسعه با...

مطالعه بیشتر